Ambulante Onderwijskundige Begeleiding (AOB) is er voor leerlingen in het basisonderwijs, speciaal onderwijs (zoals zeer moeilijk lerende kinderen (zmlk), mytyl-tyltyl onderwijs), voortgezet onderwijs (alle vormen), het mbo en het begin van het hoger onderwijs. Wij bieden begeleiding aan slechtziende en blinde leerlingen van vier tot twintig jaar. Begeleiding op het mbo, hbo en wo loopt tot dertig jaar
Voor Onderwijs AOB Zuid standplaats Grave zijn wij op zoek naar een secretaresse die de schoolleider AOB Zuid en het team ondersteunt.
Ben jij de spin in het web voor onze AOB Zuid ? Dan is dit iets voor jou!
Geen dag is saai, laat staan hetzelfde. Wat zijn de belangrijkste taken en werkzaamheden van vandaag? Het stellen van prioriteiten is hierbij belangrijk en je bent zeer voortvarend. Denk hierbij aan:
Checken van belangrijke mails en voortgang van de afspraken van de schoolleider.
Het plannen van (complexe) afspraken intern en extern.
Ervoor zorgen dat de schoolleider goed voorbereid is als hij/zij zijn afspraken ingaat, aangezien jij er voor hebt gezorgd dat de benodigde documenten tijdig voor hem beschikbaar zijn.
Het beantwoorden van mails en het telefonisch te woord staan van relaties.
Organiseren van heidagen, teamuitjes etc. Ondersteunen bij de leerlingenadministratie .
Je zorgt er voor dat de schoolleider en de AOB’ers optimaal aan de slag kunnen.
Aan het einde van de werkdag kijk je alvast naar de agenda van morgen, zodat jij en de schoolleider morgen goed voorbereid aan de slag kunnen.
Dit was zomaar een dag met veel contacten en met allerlei acties die veel hebben opgeleverd. Je gaat met een tevreden gevoel naar huis. Je werk doet er toe!
Is dit de baan waarin jij al je kennis, ervaring en ambitie kwijt kunt? Waarvan je blij wordt en waarvan je zeker weet dat ‘ie jou op het lijf geschreven is? Reageer dan uiterlijk op 14 januari 2024. Heb je vragen neem dan contact op met John Schut 06 537 64 964.
Onze kernwaarden verbinden, ontwikkelen en ondernemen dragen bij aan ons gezamenlijke doel; meedoen mogelijk maken voor mensen met een visuele beperking. Wij nodigen mensen met een visuele beperking van harte uit om te reageren. Interne kandidaten hebben (bij gebleken geschiktheid) voorrang bij het vervullen van de vacatures.
In het kader van ons beleid van sociale veiligheid wordt een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) gevraagd.
De werving en selectie doet Visio zelf, acquisitie naar aanleiding van onze vacatures wordt niet op prijs gesteld.
Ben je een externe kandidaat en heb je eerder inloggegevens aangemaakt op dit sollicitatieportaal?
Log dan eerst in voordat je solliciteert!