Adviseur Toegankelijkheid
- Locatie: Sittard-Geleen
- Uren per week: 28 - 30 uur
- Type baan: Tijdelijk/Vast
Lees meer
Vacature
Heb jij een scherp oog voor samenhang in processen, applicaties en data? En krijg je energie van het verbeteren en optimaliseren van processen zodat onze organisatie nog efficiënter kan werken? Dan zoeken wij jou.
Als Procesarchitect/Lean specialist denkt je verder dan de vraag van vandaag: je kijkt end-to-end naar de keten en ziet waar een aanpassing nu en later in het proces verbeteringen oplevert. Je bent de inhoudelijke kartrekker binnen onze veranderprojecten op het gebied van procesinrichting en verbetering. Je zorgt voor duidelijke (architectuur)kaders en adviseert management en stakeholders over de beste keuzes.
Visio onderkent de meerwaarde van het werken met architectuur en is bezig met de inrichting van een architectuurteam. De Procesarchitect/Lean specialist zal hier een belangrijk onderdeel van gaan uitmaken. Het team zal, naast de rol van Procesarchitect/Lean specialist, bestaan uit een Enterprise Architect en een IT Architect.
Bij Visio maken we de drempel om te solliciteren zo laag mogelijk. We willen dat jij je welkom voelt en precies weet wat je kunt verwachten. Dit zijn de stappen na jouw sollicitatie: